Clwydian Senior Citizens League 2012                              Cup  Fixtures

Fri 11th May (Round 1)

A Division

1.Rhuddlan A                                             v.    Penrhyn New Hall                                 at Rhyl BC

2. Eirias Park A                                              v.    Grove Park A                                    at East Parade

3. Trefnant A                                              v.     Meliden A                                           at Dyserth

4 Old Colwyn A                                             v.     Abergele A                                             at Llysfaen

5 Copperfields A                                           v.    Sunny Rhyl                                              at Highbury

6 Rhos Park A                                               v.     Fron Park                                               at St Asaph

 

B Division                                           

1. Old Colwyn B                                         v.     Rhuddlan B                                         at Penrhyn New Hall

2. Kinmel Bay A                                            v      Mochdre Park B                                     at Sunny Rhyl

3. Rhos Park B                                               v     St Asaph                                                  at Abergele

4. Trefnant B                                                 v      Rhos on Sea A                                       at Eirias Park

 

Fri 18th May (Round 1)

C Division

1.Rhos on Sea B                                        v.     Rhyl B                                                at Mochdre

2.Grove Park B                                             v.     Dyserth A                                               at Old Colwyn

3.Denbigh B                                                  v.     Meliden B                                               at Trefnant

4.Rhyl A                                                        v.     Highbury B                                             at. Rhos Park

 

D Division 

1.East Parade C                                           v.    Rhyl C                                                     at Meliden

2.Vardre A                                                    v.     Kinmel Bay B                                         at Grove Park

3.Dyserth B                                                  v.     Bryn Newydd C                                      at Sunny Rhyl

4.Rhos Park D                                              v.    Rhos on Sea C                                       at Myn y Don

 

Fri 25th May (Round 2)

A Division

1.Winner game 1                                        v.     Winner game 2                                    at Bryn Newydd

2.Winner game 3                                        v.     Winner game 4                                    at Highbury

3.Winner game 5                                        v.     Winner game 6                                    at Dyserth

4.Mochdre Park A                                      v.     Denbigh A                                          at St Asaph

 

B Division

1.Winner game 1                                       v.     Winner Game 2                                    at Eirias Park

2.Winner game 3                                            v  Winner Game 4                                    at Grove Park

3.Llysfaen A                                              v.     Myn y Don                                          at Mochdre Park

4.Highbury A                                                 v.     Bryn Newydd A                                      at Sunny Rhyl

 

Fri 1st June (Round 2)

C Division

1.Winner game 1                                          v.    Winner game 2                                        at Trefnant

2.Winner game 3                                          v.    Winner game 4                                        at Kinmel Bay

3.Bryn Newydd B                                          v.   Abergele B                                               at Old Colwyn

4.Rhos Park C                                              v.   East Parade B                                          at Mochdre

 

D Division

1.Winner game 1                                          v.    Winner game 2                                        at Rhos on Sea

2.Winner game 3                                          v.    Winner game 4                                        at Llysfaen

3.Vadre B                                                     v.     Copperfields B                                        at East Parade

4.Eirias Park B                                             v.     Llysfaen B                                               at Rhos Park

 

Fri June 8th (Semi-Final)

A Division

 

1.Winner Qtr Final 1                                    v.    Winner Qtr Final 2                                    at Kinmel Bay

2.Winner Qtr Final 3                                     v.   Winner Qtr Final 4                                    at East Parade

 

B Division

 

1.Winner Qtr Final 1                                  v.    Winner Qtr Final 2                                    at Meliden

2.Winner Qtr Final 3                                  v.    Winner Qtr Final 4                                    at Abergele

 

Fri  15th June (Semi-Final)

 

C Division

 

1.Winner Qtr Final 1                                 v.     Winner Qtr Final 2                                   at Myn y Don

2.Winner Qtr Final 3                                 v.     Winner Qtr Final 3                                   at Rhos on Sea

 

D Division

 

1.Winner Qtr Final 1                                v.      Winner Qtr Final 2                                   at Rhuddlan

2.Winner Qtr Final 3                                v.      Winner Qtr Final 4                                   at Trefnant

 

Fri 6th July (Final)

 

A Division

 

1.Winner Semi Final 1                             v. Winner Semi Final 2                                     at Rhos on Sea

 

Fri 13 July (Final)

 

B Division

 

1.Winner Semi Final 1                             v.  Winner Semi Final 2                                   at Rhyl

 

Fri 20th July (Final)

              

C Division

 

1.Winner Semi Final 1                             v.  Winner Semi Final 2                                  at Llysfaen

 

Fri 27th July (Final)

 

D Division

 

1. Winner Semi Final 1                             v.  Winner Semi Final 2                                 at Old Colwyn

 

July 13th instead of the 6th as follows.   A Division Final

Meliden A.   v    Rhos park A.    at Rhos on sea Green

 

July 13th  B. Division Final

Rhuddlan B.    v    Bryn Newydd.    at Rhyl Seabank Green

 

July 20th  C. Division Final

Dyserth A.  v   Rhos Park C.     at llysfaen Green

 

July 27th  D. Division Final.

Rhos Park D.   v     Vardre B.    at Old Colwyn  Green